Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Helmond
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Spawacz rur

Opis działalności firmy

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Spawacz rur
Helmond

Opis stanowiska

Aktualnie dla swojego klienta z branży metalurgicznej Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:

SPAWACZ RUR

Miejsce pracy: Helmond - Holandia

Praca w zakładzie przemysłowym przy spawaniu rur ze stali czarnej metodą MIG-MAG.

Wymagania

Wymagane:

            - doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz MIG-MAG,

            - komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego,

            - certyfikaty spawalnicze,

            - dobra umiejętności czytania rysunku technicznego,

            - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

            - atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),

            - umowę na 3 m-ce z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,

            - gwarantujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonego i rzetelnego klienta,

            - pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,

            - mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,

            - bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,

            - opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę.