Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy

Gdańsk

, Perfect Consulting

Pracownik administracyjno-biurowy
Gdańsk

Opis stanowiska

  • Nadzór nad obiegiem korespondencji dokumentów w firmie
  • Wprowadzania i wystawianie faktur
  • Współpraca z kancelarią prawną, kontrola nad sprawami sądowymi
  • Współpraca z biurem rachunkowym, przygotowywanie dokumentów
  • Windykacja należności, przygotowywanie umów
  • Rozliczanie rozrachunków oraz uzgodnienia sald z kontrahentami,
  • Sporządzanie delegacji,

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (wyższe mile widziane)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę