Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa (Włochy)
    (02-486)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Asystent/ka HR

Warszawa (Włochy)

, Perfect Consulting

Asystent/ka HR

Opis stanowiska

  • Chciałbyś/abyś zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowym koncernie?
  • Interesujesz się rekrutacją i to właśnie z tym obszarem chcesz związać swoją karierę?
  • Jesteś kreatywny/a i masz milion pomysłów na minutę?
  • Lubisz wyszukiwać informację, jesteś dokcielkiwy i niełatwo się zniechęcasz?
  • Lubisz dynamiczne tempo pracy o nowe wyzwania każdego dnia?

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe bądź jesteś trakcie studiów,
  • Jesteś fascynatem branży HR,
  • Twoje wykształcenie jest związane z branżą (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologi, itp.)
  • Masz czas i chcsz rozwijać swoje umiejętności.

Oferujemy

  •          Możliwość udziału w ciekawych projektach w dziale wewnętrznym HR w międzynarodowym    koncernie,
  •          Możliwość uczenia się od najlepszych w branży,
  •          Szeroki pakiet benefitów,
  •          Stabilne zatrudnienie.