Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Przejazdowo
    (83-021)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Obsługa Hali - Wykładanie towaru - MAKRO Przejazdowo

Przejazdowo

, Job-Target Sp. z o.o.
zakończona
Opublikowane 2019-05-16 10:37:42

Opis działalności firmy

Agencja zatrudnienia nr 12985

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Obsługa Hali - Wykładanie towaru - MAKRO Przejazdowo
Przejazdowo

Opis stanowiska

- wykładanie towaru

- kompletacja zamówień

- obsługa kasy fiskalnej

Wymagania

- ukończone 18 lat

- aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy

- umowa zlecenie

- stawka 18 zł / h brutto

- od zaraz do końca sierpnia

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.