Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Płytkarz

Wrocław

, Holbern Sp. z o. o.

Płytkarz
Wrocław

Opis stanowiska

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie Niemiec. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Płytkarz
Numer referencyjny: Płytkarz/05/2015

• wyważanie starych płytek
• kładzenie płytek
• fugowanie
• przygotowywanie powierzchni pod dalsze prace wykończeniowe
• szpachlowanie ścian

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku płytkarza
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• umiejętność pracy samodzielnej
• prawo jazdy kat. „B” + własny samochód

Oferujemy

• niemiecką umowę o pracę oraz comiesięczne, terminowe wynagrodzenie, gwarancję odprowadzania składek oraz inne dodatkowe premie, a także niemieckie świadczenia socjalne
• atrakcyjne zarobki
• przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem przez portal z dopiskiem Płytkarz/05/2015.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)