Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Sandomierz
    (27-600)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny do przyuczenia – 2500 – 2700 zł netto

Sandomierz

, GRH Polska

Pracownik fizyczny do przyuczenia – 2500 – 2700 zł netto
Sandomierz

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta z branży aluminium, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny - Odlewnia

Opis stanowiska:

  • Pomoc na produkcji odlewów
  • Wykonywanie odlewów form i rdzeni
  • Szlifowanie odlewów
  • Bieżąca kontrola jakości

Wymagania

  • Chęci do pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wstępne przygotowującej do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Pracę pracy na 3 zmiany (zmiany 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00) w systemie czterobrygadowym