Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gołdap
    (19-500)

Praca na stanowisku Obsługa klienta

Gołdap

, DPK LOMBARD

Obsługa klienta
Gołdap

Opis stanowiska

Sieć lombardów DPK zatrudni sprzedawcę/ doradcę klienta do naszej placówki w Gołdapi.

Wymagania

- znajomość sprzętu komputerowego i RTV
- obsługa komputera i pakietów biurowych na poziomie dobrym
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- komunikatywność
- mile widziane doświadczenie w handlu oraz prawo jazdy kat. B
- sumienność, rzetelność
- zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

CV proszę wysyłać za pomocą portalu.