Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Regionalny kierownik ds. sprzedaży samochodów używanych / Wrocław

Wrocław

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Regionalny kierownik ds. sprzedaży samochodów używanych / Wrocław
Wrocław

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie oraz sprzedaż samochodów używanych,
- zarządzanie zespołem, planowanie, realizacja oraz kontrola działań sprzedażowych,
- realizacja celów sprzedażowych i jakościowych podległych zespołów Sprzedaży Aktywnej.

Wymagania

- minimum dwuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu i sprzedaży samochodów używanych,
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży,
- umiejętność wyznaczania i egzekwowania realizacji celów sprzedażowych wraz z opracowaniem długoterminowej taktyki działań powierzonego regionu,
- bardzo dobra znajomość wrocławskiego rynku sprzedaży samochodów używanych,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Office,
- motywacja do pracy.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- samochód służbowy, komputer oraz telefon,
- umowa o pracę.