Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Kierowca / Magazynier

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierowca / Magazynier
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.

Dla naszego Klienta – drukarni internetowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Pakowanie i dostarczanie towaru klientom,
  • Zakup i odbiór zamawianych materiałów, przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,
  • Transport materiałów głównie na terenie aglomeracji,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Współpracę z kurierami.

Wymagania

  •                     Czynne prawo jazdy kat. B,
  •                     Znajomość programów MS Office i MS Excel,
  •                     Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  •                     Dobra znajomość topografii Katowic i miast ościennych,
  •                     Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Umowę o prace na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w elastycznych godzinach między 7:00 a 17:00.