Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Wejherowo
    (84-200)

Praca na stanowisku Kosztorysant

Wejherowo

, Perfect Consulting

Kosztorysant
Wejherowo

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych oraz przedmiarów robót ogólnobudowlanych
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej, sporządzanie załączników graficznych do ofert
  • Aktywny udział w przygotowaniu ofert przetargowych
  • Wyszukiwanie i wycena robót/materiałów budowlanych
  • Kontakty z oferentami i inwestorem w zakresie wyceny
  • Kontrola końcowej wartości budżetu
  • Współpraca w innymi działami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła umiejętność kosztorysowania robót budowlanych
  • Znajomość oprogramowania kosztorysowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe – umowa o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Rozwój zawodowy