Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Projektant (Wentylacja i Odpylanie)

Zabrze

, Talent Partners

Projektant (Wentylacja i Odpylanie)
Zabrze

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży wentylacji przemysłowej z siedzibą w Zabrzu - poszukujemy osób na stanowisko:
Nr ref. P/82/15
Miejsce pracy: Zabrze
Najważniejsze obowiązki:
• wykonywanie i analizowanie projektów w zakresie instalacji odpylania - wentylacja przemysłowa,
• koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
• nadzór autorski nad realizacją projektów,
• zapewnienie zgodności projektów ze specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej o specjalności inżynieria środowiska, wentylacja, ciepłownictwo, ogrzewnictwo, klimatyzacja,
• doświadczenie w projektowaniu instalacji oczyszczania powietrza, urządzeń odpylających dla sektora przemysłowego,
• znajomość standardów opracowywania dokumentacji technicznej,
• bardzo dobra znajomość programów: AutoCAD, pakiet MS Office,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność pracy zespołowej,
• umiejętność organizacji czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
• dokładność, rzetelność i terminowość,
• prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
• uprawnienia projektowe.

Oferujemy

• stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• szkolenia i możliwości dalszego rozwoju,
• narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV
wraz z numerem referencyjnym oferty za pomocą portalu.