Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Stażysta z językiem angielskim w dziale handlowym

Łódź

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Stażysta z językiem angielskim w dziale handlowym
Łódź

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjaw działaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjno-instalacyjnej, świadczącej usługi dla wielu gałęzi przemysłu i handlu, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Łódź, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontakt i współpracę z zewnętrznym biurem księgowo-kadrowym,
  • Współpracę z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi,
  • Obsługę sekretariatu (w tym m.in. obsługę poczty firmowej oraz nadzór na prawidłowym obiegiem dokumentów),
  • Administrowanie dokumentacją projektową,
  • Monitorowanie windykacji należności.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word),
  • Samodzielność i zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy na zastępstwo na okres około 1,5 roku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczny czas pracy,
  • Pełny pakiet szkoleń,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku.