Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH

Wrocław

, DRUKARNIA ORTIS SP. Z O.O.

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH
Wrocław

Opis stanowiska

Obsługa maszyn introligatorskich: krajarki, trójnoża. Praca zmianowa: mogą być dwie zmiany 6:00-18:00, 18:00-6:00 lub 6:00-14:00, 14:00-22:00)

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, staż pracy min. 3 lata, praca przy obsłudze maszyn introligatorskich, obsługa falcerki i krajarki do papieru oraz trójnoża, dokładność, dbanie o jakość.

Oferujemy

Pracę na umowę zlecenie lub na okres próbny - zależy od kwalifikacji osoby, wynagrodzenie na początek: 10,50-13 zł brutto/godz.