Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Barman

Cała Polska

, RDS Group Sp z oo

Barman
Cała Polska

Opis stanowiska

-    praca na stanowisku barmana w restauracji
-    praca dwuzmianowa
-    nie ma obsługi klienta przy barze

Wymagania

-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    znajomość języka angielskiego (podstawy komunikaji)
-    łatwość nawiązywania kontaktu
-    gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
-    podstawowa wiedza na temat koktaili i parzenia kawy -
-    aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy

-    możliwość rozwoju
-    umowa zlecenia
-    pakiet szkoleń
-    praca w systemie 2/2