Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Stralsund
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Slusarz

Stralsund

, Kori Dienstleistungen

Slusarz
Stralsund

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kandydatow na stanowisko Slusarz.

Zadania:

-obrobka zelaza, metalu, konstrukcji metalowych

-produkcja konstrukcji stalowych zgodnie z planem,

-remont mechanizmow pokladowych wyposazenia slusarskiego,

-montaz wyposazenie okretowaego na statku, tras kablowych itp

Wymagania

- doswiadczenie w zawodzie slusarza,

- precyzja i dokladnosc,

- mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego,

- wlasny samochod na wyjazd

Oferujemy

Oferujemy:

-niemiecka umowa o prace z pelnym pakietem socjalnym

-stawka od 11€/h + 20€ dieta

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce

- pomoc polskiego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

- swiadczenie Kindergeld