Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pakowacz/Magazynier

Rzeszów

, GRH Polska

Pakowacz/Magazynier
Rzeszów

Opis stanowiska

• Kompletowanie towaru na magazynie

• Pakowanie towaru

• Obsługa skanera

• Przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania

• Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (10:00-18:00 i 13:00-21:00)

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 3 miesięcy, później możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

• Stawkę 14,70 zł brutto/h na okresie próbnym

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie logistycznej