Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Konsultantka urody

Kraków

, Perfect Consulting

Konsultantka urody
Kraków

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • sprzedaż, koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie,
  • obsługę klienta.

Wymagania

Poszukujemy pasjonatów produktów klasy premium, którzy:

  • kochają branżę kosmetyczną i bardzo dobrze znają obowiązujące w niej trendy,
  • wykazują entuzjazm oraz dbają o wysokie standardy obsługi klienta,
  • posiadają doświadczenie na stanowisku konsultantki kosmetycznej,
  • znają język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę,
  • program rozwoju karier,
  • premia prowizyjna wypłacana w każdym miesiącu,
  • elastyczne godziny pracy.

Dodatkowe benefity:

  • rabat pracowniczy we wszystkich sklepach,
  • modowy uniform,
  • prywatna opieka medyczna (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów),
  • karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • bony na święta,
  • vouchery na taksówki.