Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Manager ds. kluczowych klientów

Wrocław

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Manager ds. kluczowych klientów
Wrocław

Opis stanowiska

Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku? Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami?
Brzmi ciekawie?
Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów.

(Region: Wrocław, Legnica)

Obowiązki

  •          Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie
  •          Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy
  •          Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
  •          Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej oraz pośrednictwie pracy

Wymagania

  •          Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań
  •          Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
  •          Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
  •          Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  •          Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.
  •          Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Współpracę z ludźmi z pasją
  • Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze
  • Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
  • Partnerską atmosferę pracy w zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon
  • Programy szkoleniowe w ramach indywidualnie ustalonej ścieżki rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny