Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
    (54-516)

Praca na stanowisku PRODUCT MANAGER

Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

, PPU COMEX SP. Z O.O.

PRODUCT MANAGER

Opis stanowiska

Product Manager bedzie odpowiedzialny za pozyskiwanie pozyskiwanie nowych kilentów produkcyjnych z zakresu RFID oraz nadzorowanie prowadzenia projektów produkcyjnych.

Spółka PPU COMEX Sp. z o.o. zajmuje się wdrażaniem technologii automatycznej identyfikacji i produkcją etykiet RFID przeznaczonych do zastosowań logistycznych, inwenatrzowych , winiet samochodowych oraz plomb elektronicznych.

Wymagania

wykształcenie techniczne,

znajomośc zagdanień związanych z technologią automatycznej identyfikacji,

umiejetności handlowe,

znajomośc pakietu Microsoft Office,

znajomość języka angielskiego mile widziana,

mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,

Oferujemy

- praca na pełen etat,

- atrakcyjne zarobki,

- mozliwośc poznania nowoczesnych technologi i systemów zarzązania stosowanych w przemyśle

- rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie,

- miła atmosfera