Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Konstancin-Jeziorna
    (05-520)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu

Konstancin-Jeziorna

, Hermann Schwerter Polska Sp. z o.o.

Pracownik magazynu

Opis stanowiska

Firma międzynarodowa zajmująca się sprzedażą artykułów metalowych z sieciami DIY, poszukuje pracownika magazynu do oddziału w Konstancinie Jeziorna.

Wymagania

Kandydaci powinni posiadać wykształcenie średnie oraz wykazać się umiejętnością pracy w zespole, rzetelnością, zaangażowaniem, pracowitościa i punktualnością.

Oferujemy

Oferujemy stałą umowę o pracę, ubezpieczenie, praca w godzinach 8.00-16.00.