Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Amsterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku MASZYNOWE ZACIERANIE BETONU

Amsterdam

, VDB Detachering

Opis działalności firmy

W VDB Dienstverlening B.V. jest wszystko dla Państwa zorganizowane. Począwszy od przewozów miedzy Polską a Holandią, holenderski numer identyfikacji podatkowej, aż po wygodne zakwaterowanie oraz ciekawą pracę

W VDB Dienstverlening panuje przyjemna atmosfera. To są nie tylko słowa, lecz przede wszystkim fakty. Nasi pracownicy zatrudnieni są u nas już dłuższy czas i wracają do nas chętnie.

Ze względu na ciagły rozwój naszej firmy poszukujemy zawsze nowych pracowników, których możemy zatrudniċ w róznorodnych sektorach. W tym celu firma VDB uważa za bardzo ważne, aby takie zagadnienia jak: zakwaterowanie, sprawy administracyjne oraz przewóz były dobrze uregulowane. Korzystamy rownież ze wsparcia ze strony tlumaczy, po to, aby komunikacja pomiędzy działem planowania a pracownikami przebiegała w sposób optymalny.

Krótko mówiąc, w momencie podjęcia pracy w VDB zapewniamy Państwu:

- odpowiednią pracę,
- dobre warunki pobytowe,
- poprawne prowadzenie spraw finansowych.

MASZYNOWE ZACIERANIE BETONU
Amsterdam

Opis stanowiska

Maszynowe zalewanie form betonem.
Obsługa pił komputerowych, suwnicy.
Czyszczenie matryc.
Prace pomocnicze.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Chęć przyuczenia się.
Gotowość do wyjazdu od zaraz.
Wysoka motywacja do pracy.
Elastyczność.
Zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy

Umowa na warunkach holenderskich.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.
Wypłata w formie tygodniówek.
Opieka polskiego koordynatora.
Intenretowy Profil Pracownika.