Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Tilburg
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Kamieniarz Holandia. Blaty kuchenne z marmuru/granitu/kompozytu

Cała Polska

, Job Match Nederland

Kamieniarz Holandia. Blaty kuchenne z marmuru/granitu/kompozytu
Cała Polska

Opis stanowiska

Dla naszych klientow poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

KAMIENIARZ

Obróbka kamienia szlachetnego marmuru, granitu, kompozytu. Produkcja blatów kuchennych.

Szlifowanie, polerowanie na sucho, na mokro, ręcznie i maszynowo.

Cięcie, klejenie.

Zatrudnienie w Helmond, Tilburgu lub innych miescowościach w Holandii.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie

Gotowość długotrwałego zatrudnienia

Dobra kondycja fizyczna

Dobra znajomość języka zachodniego

(dla kamieniarzy bez znajomości języka, również istniej możliwość zatrudnienia)

Oferujemy

Holenderski kontrakt

Dobre zarobki

Możliwość długotrwałego, stabilnego zatrudnienia

Zakwarerowanie (pokoje dwuosobowe)

Ubezpieczenie

Dojazdy do pracy