Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Mielec
    (39-300)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Sprzątaczka

zakończona
Opublikowane 2019-06-06 14:13:56

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Sprzątaczka
Mielec

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie obiektu handlowego i pomieszczeń przynależnych.

 

Wymagania

Gotowość do podjęcia pracy w godzinach popołudniowych (15:00 - 23:00) na okres 1 miesiąca - umowa zlecenie.


Umiejętność pracy w zespole.

 

Zapraszamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

 

Umowę o pracę


Wynagrodzenie w formie podstawy + premii

 

Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.