Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Hasselt
    (Belgia)

Praca na stanowisku Operator wózków widłowych

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Operator wózków widłowych
Hasselt

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za przechowywanie towarów na paletach zarówno na lokacjach wysokich jak i na ziemi.

Na podstawie odebranych bonnow z zamówieniem odbierasz towary z regału paletowego i umieszczasz je na odpowiednich liniach produkcyjnych.

Wszystkie towary muszą być zarejestrowane za pomocą skanera RF w systemie zarządzania magazynem.

Wymagania

- Uprawnienia na wozki widłowe boczne – Reachtruck

- Minimum 2 letnie doswiadczenie

- Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Możliwość pracy w systemie 3 zmianowym

- Odpowiedzialność

- Dbałość o  maksymalne bezpieczeństwo

- Dbałość o porządek i czystość

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

- Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

- Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

- Stawka godzinowa 14 euro brutto na godzine
   + 7.5% dodatku do zmiany dziennej
   + 25% dodatku do zmiany popoludniowej i nocnej