Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Zwickau
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Atrakcyjna praca dla STOLARZA PCV, nie jest wymagany j. niemiecki, DARMOWE zakwaterowanie!

Atrakcyjna praca dla STOLARZA PCV, nie jest wymagany j. niemiecki, DARMOWE zakwaterowanie!
Zwickau

Opis stanowiska

  • Praca w dużej firmie produkcyjnej, przy produkcji drzwi i okien plastikowych w tym drzwi przesuwnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obróbka materiałowa aluminium, guma
  • Szklenie
  • Prace manualne np. zakładanie uszczelek
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne jako ślusarz lub pokrewne mile widziane
  • Doświadczenie przy obróbce materiałowej
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych
  • Znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana!
  • Uzdolnienia manualne,
  • Precyzja, staranność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferujemy

  • Pracę w dużej niemieckiej  firmie ze szwajcarskim kapitałem
  • Niemiecką umowę o pracę u bezpośredniego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne- wliczane na poczet przyszłej niemieckiej emerytury
  • Zapewnione narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie w mieszkaniach zorganizowane przez pracodawcę  – DARMOWE!
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych dokumentów aplikacyjnych
  • Kurs językowy w Niemczech
  • Opiekę koordynatora polskiego, stały kontakt z naszą agencją w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość relokacji z rodziną