Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. importu

Warszawa

, Perfect Consulting

Specjalista ds. importu
Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Współpraca z dostawcami – wyszukiwanie partnerów, negocjacje warunków handlowych
  • Rozszerzanie oferty asortymentowej – analiza rynku i aktywne pozyskiwanie nowych produktów
  • Przygotowywanie oferty produktów i ich aktualizacja
  • Analiza i monitorowanie rynku
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami
  • Nadzór nad dokumentacją działu importu –opisy, oferty, zdjęcia produktów
  • Wykonywanie innych zadań w ramach grupy
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów – min. 2 lata
  • Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i utrzymywania relacji z klientami
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + szeroko rozwinięty system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę