Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Manager ds. rozwoju sprzedaży

Warszawa

, Perfect Consulting

Manager ds. rozwoju sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem sprzedaży i promocji
  • Kontrola dostępności produktów
  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji/punktów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi
  • Kontrola i nadzór nad przepływem gotówki z punktów sprzedaży do firmy
  • Dokonywanie zleceń wystawiania faktur i innych dokumentów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego – B2
  • Miejsce zamieszkania – Warszawa
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość technik sprzedażyUmiejętność nawiązywania kontaktów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju swoich umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy