Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Wadowice
    (34-100)

Praca na stanowisku Opiekun Finansowy

Wadowice

, TZ SKOK

Opiekun Finansowy
Wadowice

Opis stanowiska

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się instytucją finansową świadczącą usługi doradztwa finansowego dla Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kasowych Stefczyk Finanse.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
OPIEKUN FINANSOWY
Miejsce pracy: Wadowice
Numer referencyjny: DP/ZZL/23/05/2015

Zadania:
pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych
aktywna sprzedaż produktów finansowych
udział w akcjach marketingowych
sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

wykształcenie średnie
doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży finansowej
znajomość pakietu MS Office
entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
umiejętność rozwiązywania problemów
umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjny system motywacyjny
dofinansowanie do Kart Multisport
kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal.

Aplikacja na ogłoszenie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Stefczyk Finanse zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.