Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (42-520)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe

Dąbrowa Górnicza

, MAKROCHEM S.A.

Pracownik fizyczny z uprawnieniami na wózki widłowe

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
- obsługa wózka widłowego
- rozładunki i załadunki towaru

- inne prace magazynowe

Wymagania

Wymagania:

- praca w systemie 2 zmianowym
- aktualne uprawnienia na wózek widłowy

- dobra organizacja pracy

- rzetelność oraz umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:
- po okresie próbnym umowa o pracę
- pracę w stabilnej firmie