Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystentka

Warszawa

, Perfect Consulting

Asystentka
Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • nadzór nad prawidłową pracą biura - szczególnie w zakresie obiegu dokumentów i informacji
  • organizacja spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych
  • przygotowywanie, ewidencjonowanie i dekretowanie wybranych dokumentów księgowych i kierowanie ich do odpowiednich osób w firmie
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi oraz wewnątrz organizacji
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, rejestracja, archiwizacja
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office (głównie MS Excel)
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności