Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Elektryk

Cała Polska

, RDS Group Sp z oo

Elektryk
Cała Polska

Opis stanowiska

Elektrycy - PRACA dla CIEBIE!
KATOWICE - NIEMCY

Poszukujemy dośiadczonych elektryków na międzynarodową firmę.

Początek pracy 24.06.2019

Przyjazd do Katowic - spotkanie informacyjne, można zanocować (opłaca pracodawca) - dalej delegacja do Niemiec!

Obowiązki
Montaż pilotów zdalnego sterowania do nowoczesnych e-mail.pociągów i szaf sterowniczych.

Wymagania

Wymagania:

Wyższe wykształcenie w kierunku elektryka lub pokrewnym;
Czytanie schematów elektrycznych;
Doświadczenie 1-2 lata (szkolenia w firmie będzie osobno)

JĘZYK Angielski - koniecznie!
Niemiecki - będzie dużym plusem ale nie wymagany.

Oferujemy

Stawka - 800 euro netto (pierwsze 2-3 tygodnie - okres próbny), późnej stawka 4500-5500 zł/miesiąc netto; z czasem są jeszcze podwyzki
Grafik- 160 h w miesiącu - możliwe nadgodginy;

Umowa o pracę na czas nieokreślony;
Noclegi - bezpłatnie (po dwie osoby w pokoju);

Od początku musisz mieć swoją odzież roboczą - pracedawca wydaje odzież po okresie próbnym.