Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku Serwis Sprzątający

Kąty Wrocławskie

, Citronex I Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Serwis Sprzątający

Opis stanowiska

  • Dbałość o utrzymanie czystości obiektów,
  • Zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług,
  • Dobór odpowiednich środków myjących, piorących, konserwujących,
  • Bieżące zgłaszanie potrzeb zakupu środków czystości.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zaangażowanie, chęci rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Fantastyczną atmosferę pracy.