Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. WordPress

Rzeszów

, Młodszy specjalista ds. WordPress

Młodszy specjalista ds. WordPress
Rzeszów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr Ref.: 28-05-150400/EM

Witamy!

Z tej strony Agencja Interaktywna E-Medialni - należąca do firmy Grupa W&W sp. z o.o.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy specjalista ds. WordPress.

Proponujemy współpracę najpierw w oparciu umowę stażową (płatną), a po odbyciu stażu i sprawdzeniu się, oferujemy realne zatrudnienie w pełnym wymiarze.
Możliwe również odbycie praktyk - (studentów-zapraszamy!) :)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- wdrażanie stron WWW opartych na systemie WordPress;
- udział w tworzeniu serwisów i portali
- plus to wszystko co nam w międzyczasie wpadnie do głowy :)

Wymagania

Wymagania:
*Znajomość systemu WordPress (najlepiej od podszewki)
*Dobra lub chociaż podstawowa znajomość CSS, HTML, PHP 5

Mile widziane:
*Ogólna znajomość JavaScript (jQuery) oraz metod jQuery, Ajax, XHTML
*Umiejętność cięcia PSD do HTML i CSS oraz wdrożenia HTML do Wordpress
*Podstawowa znajomość baz danych MySQL
*Angielski na dobrym poziomie (tak w sam raz do czytania dokumentacji technicznej)
*Sumienność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i całą resztę pozytywnych cech.
*własny podpisany kubek na kawę ;P

Oferujemy

*Zatrudnienie stałe po odbyciu płatnej umowy stażowej!
*Praca w dynamicznym zespole i tak dalej ... ;)
*Przyjazną, otwartą atmosferę;
*Świetną lokalizację; (centrum miasta)
*liczne szkolenia i możliwość rozwoju osobistego.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym za pomocą portalu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z U stawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)