Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży

Białystok

, SUPREMIS Sp. z o.o.

Staż w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Białystok

Opis stanowiska

To już ostatni dzwonek, żeby zgłosić się na Staż w SUPREMIS. Jeżeli szukasz wyzwań, chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie informatycznej, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Główne obowiązki: Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych przez telefon i budowanie pozytywnych relacji z klientem, Przedstawianie oferty handlowej, Realizacja zadań związanych z procesem pozyskiwania klienta.

Wymagania

Oczekujemy: Znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel, Znajomości aplikacji biznesowych ERP, Komunikatywności, Mile widziani studenci ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: Zarządzanie, Ekonomia)

Oferujemy

Zdobycie cennego doświadczenia w obsłudze klienta, Co najmniej 3 miesięczny płatny staż.

CV z klauzulą prosimy wysyłać przez portal.