Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista w dziale logistyki i zakupów

Szczecin

, Veliro Sp. z o.o.

Specjalista w dziale logistyki i zakupów
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Veliro Sp. z o.o. poszukuje do pracy w siedzibie firmy w Szczecinie:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• dokumentację zakupową, transportową i magazynową
• obsługę zamówień klienta
• kontakt z dostawcami
• organizację transportu

Wymagania

Oczekujemy:
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomości pakietu MS Office
• prawa jazdy kat. B
• umiejętności pracy pod presją czasu
• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz dobrej organizacji czasu pracy
• mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów przez portal z dopiskiem w temacie Praca – logistyk .
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami oraz że nie zwracamy przesłanych dokumentów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)