Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Stobno
    (72-002)

Praca na stanowisku Programista CNC

Stobno

, Konsbud

Programista CNC
Stobno

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
programowanie i obsługa maszyny CNC do drewna sterowanej numerycznie: 5-osiowe centrum obróbcze Unitem Covertec
uczestnictwo w procesie wprowadzania nowych projektów do produkcji we współpracy z zespołem
zmiany w programach maszyny CNC
koordynowanie pracy maszyny CNC w celu poprawy efektywności I wydajności produkcji
inicjowanie zmian mających na celu usprawnienie procesów technologicznych
czynny udział w działaniach związanych z technologicznym utrzymaniem ruchu maszyny CNC
techniczne oraz technologiczne wsparcie projektowe produkcji w ramach pracy maszyny CNC

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
doświadczenia w programowaniu I obsłudze w/w maszyn, lub innych CNC do drewna
umiejętności samodzielnego doboru narzędzi
umiejętności czytania rysunku technicznego
znajomości środwiska CAM/CAD
umiejętności pisania programów
dobrej znajomości języka angielskiego
umiejętności kreatywnego myślenia I rozwiązywania problemów procesowych
dobrze rozwiniętej wyobraźni przestrzennej
dobrej organizacja pracy
dokładności i samodzielności
umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:
wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o profilu: Mechanika i Budowa Maszyn lub Automatyka I Robotyka)

Oferujemy

stabilne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
możliwość rozwoju I podnoszenia kwalifikacji
pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV prosimy przesyłać przez portal.