Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Asystent Specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości

Gdynia

, Odzywolska & Wójcik Nieruchomości S.C.

Asystent Specjalisty ds. sprzedaży nieruchomości
Gdynia

Opis stanowiska

Jeżeli:

cechuje Cię systematyczność i dobra organizacja czasu pracy,
potrafisz budować relacje z Klientami,
jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty,
chcesz mieć ciekawą, dającą możliwości ciągłego rozwoju pracę,
…….. dołącz do Odrzywolska&Wójcik Nieruchomości -
biura z 25 letnią tradycją, cieszącego się pozytywnymi opiniami wśród klientów.

Zakres obowiązków:

Wspomaganie pracy Specjalistów ds. Sprzedaży Nieruchomości
tworzenie efektywnych ogłoszeń nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż/wynajem,
aktywne poszukiwania ofert nieruchomości dla klientów,
prowadzenie spotkań z klientami,
realizowanie bieżących zadań administracyjnych.

Wymagania

Od Pracowników oczekujemy:

bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.
kreatywności, inicjatywy i dynamiki w działaniu,
umiejętności budowania relacji z klientami,
systematyczności i zaangażowania,
wysokiej kultury osobistej.

Dodatkowym atutem będzie:

doświadczenie na rynku nieruchomości,
znajomość aspektów prawnych i dokumentacji dotyczącej nieruchomości,
znajomość języków obcych,
wykształcenie wyższe.

Oferujemy

możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych i interpersonalnych,
niezbędne narzędzia pracy,
szkolenia: profesjonalne przygotowanie wdrażające do rozpoczęcia efektywnej pracy, poznanie standardów nowoczesnej jakości obsługi klienta, cykl szkoleń z zakresu prawa, sprzedaży, marketingu oraz coachingi 1na1.
możliwość awansu.

Opis dodatkowy

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać przez portal w tytule podając nazwę stanowiska na które jest składana aplikacja.