Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Herstal
    (Belgia)

Praca na stanowisku Operator Maszyn CNC - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Operator Maszyn CNC - Belgia
Herstal

Opis stanowiska

ITZU Polska Sp. z.o.o. jest polskim oddziałem grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs NV z główną siedzibą w Hasselt w Belgii. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją oraz zatrudnianiem w Belgii pracowników średniego i wyższego szczebla do wielu sektorów, takich jak budownictwo, inżynieria, mechanika, produkcja, logistyka i wielu innych. Zapewniamy stałe zatrudnienie. bezpłatne zakwaterowania służbowe w wysokim standardzie, transport do pracy i opiekę polskojęzycznego konsultanta, który jest do dyspozycji w sprawach zawodowych jak i urzędowych. It's you we care about!

Dla naszego Klienta, średniej wielkości firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją części do maszyn oraz projektowaniem, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Wymagania

- doświadczenie w pracy przy maszynach sterowanych numerycznie i centrach obróbczych

- znajomość pracy w systemach FANUC oraz Heidenheim

- dobra znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w obróbce stali nierdzewnej, aluminium, miedzi

- umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnej

- chęć pracy w systemie zmianowym

- chęć do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

- wynagrodzenie początkowe 12.5 Euro za godzinę, nadgodziny płatne 150%

- zakwaterowanie służbowe blisko miejsca pracy, tylko pokoje indywidualne

- zwrot kosztów podróży do Belgii

- odzież robocza, buty i narzędzia zagwarantowane przez Klienta

- wsparcie lokalnego, polskojęzycznego koordynatora

- w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę - 6 miesięcy przez agencję następnie bezpośrednio u Klienta

- dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

- premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)

- dodatek rodzinny

- pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

- zorganizowanie wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii