Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Dozór górniczy średni KWK Ruch Knurów, Ruch Szczyłowice

Opis działalności firmy

OK Consulting to firma, która powstała w oparciu o kilkuletnie doświadczenie właściciela w obszarze działalności HR i doradztwa personalnego.
Naszym Klientom OK Consulting oferuje cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego, biznesowego, porad prawnych oraz księgowych. Firmę wyróżnia innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do Klienta – każdego Klienta traktujemy indywidualnie aby dobrze zrozumieć potrzeby i właściwie rozwiązać problemy naszych Klientów.

OK Consulting dedykuje swoje usługi zarówno Firmom poszukującym pracowników jak i osobom poszukującym pracy, w Polsce oraz za granicą. Firma OK Consulting pomaga wszystkim, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym.

Nasze oferty dostosowane są zarówno dla osób poszukujących pracy w Polsce, jak i dla tych, których interesuje praca za granicą.
OK Consulting działa dla Firm poszukujących pracowników – polskich oraz fachowców z zagranicy, szczególnie ze Wschodu Europy.

W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, aby zadowolić zarówno Pracownika jak i Pracodawcę.

Dozór górniczy średni KWK Ruch Knurów, Ruch Szczyłowice
Rybnik

Opis stanowiska

Firma realizująca projekty górnicze na rzecz KWK Ruch "Szczygłowice" i Ruch Knurów poszukuje do pracy pracowników na stanowisko dozoru ruchu średniego w górnictwie podziemnym

Zakres obowiązków:

  1. ustalanie składów zespołów pracowniczych pod względem ich liczebności i kwalifikacji pracowników,

  2. wyznaczanie przodowych zespołów,

  3. prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Wymagania

  • uprawnienia dozoru górniczego

  • gotowość do wykonywania swoich obowiązków w podziemiach kopalń

  • Odpowiednie wykształcenie i uprawnienia do wykonywania zawodu

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • absolutnie wymagamy •  braku nałogów około alkoholowych oraz brak wpisu świadectw pracy z tytułem z art 52

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji zawodowych,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Dwa rodzaje dodatków do wynagrodzeń w postaci bonów za frekwencje oraz za każdy przepracowany dzień.

  • bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników