Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik Robót

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kierownik Robót
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy realizującej inwestycje z zakresu inżynierii środowiska - osoby do pracy na stanowisku:

KIEROWNIK ROBÓT (instalacje sanitarne)

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie robót realizowanych na budowie,

  • koordynowanie prac zespołu,

  • prowadzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska,

  • posiadasz uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • masz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • masz doświadczenie w realizacji projektów, związanych z instalacjami sanitarnymi na budowach,

  • posiadasz wiedzę z zakresu projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych,

  • dobrze znasz pakiet MS Office (Excel), a także program do kosztorysowania (np. Norma),

  • cechują Cię: umiejętności komunikacyjne w zespole, kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność,

  • posiadasz prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość ciągłego doskonalenia i rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach.