Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kościan
    (64-000)

Praca na stanowisku Asystent/Asystentka Zarządu z Językiem Niemieckim

Kościan

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Asystent/Asystentka Zarządu z Językiem Niemieckim
Kościan

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy działającej w branży zagospodarowania odpadów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Kościan, woj. wielkopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową obsługę administracyjną Biura Zarządu (m.in.: odbieranie telefonów, zamawianie artykułów na potrzeby biura, obsługę urządzeń biurowych, współpracę z kurierami, redagowanie pism, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji drogą elektroniczną, faksową, pocztową),
  • Prowadzenie terminarza spotkań Zarządu,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • Przygotowywanie i obsługę spotkań firmowych, zebrań, konferencji oraz wyjazdów służbowych,
  • Drobne tłumaczenia dokumentów na j. niemiecki,
  • Administracyjne wsparcie pozostałych pracowników,
  • Wykonywanie innych niezbędnych zadań na tym stanowisku.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność redagowania pism i analitycznego myślenia,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość środowiska Windows i MS Office oraz umiejętność swobodnego poruszania się w Internecie,
  • Dobra organizacja pracy z dbałością o szczegóły, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię,
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dopłata do wypoczynku),
  • Niezbędne narzędzia pracy.