Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Jasło
    (38-200)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Jasło

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracownika biurowego do naszej firmy, którego głównym obowiązkiem będzie:

  • monitorowanie pracy marketów
  • uzupełnianie zestawień i raportowanie
  • inne prace administracyjno - biurowe

Wymagania

Od kandydatów wymagamy bardzo dobrej organizacji pracy, rzetelności, samodzielności jak również:

  • podstawowej obsługi urządzeń biurowych (kopiarka, faks, skaner, drukarka, komputer)
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office oraz Internetu
  • komunikatywności

Oferujemy

Naszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • pakiet szkoleń
  • praca w centrali firmy w Krośnie