Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku WYTACZARZ MASZYN CNC

WYTACZARZ MASZYN CNC
Toruń

Opis stanowiska

  • Jakościowe i terminowe wykonanie obróbki zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną i technologiczną
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • Przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn
  • Dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi

Wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok na wytaczarce lub frezarce, akceptowalne wykształcenie w kierunku obróbki skrawaniem i/lub silna motywacja do zdobycia nowych kwalifikacji w przypadku braku doświadczenia
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, średnicówka, itp.)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wdrożenie i szkolenie na aplikowane stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Udział w unikatowych projektach
  • Możliwość przekwalifikowania
  • Pakiet socjalny