Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku HYDRAULIK

HYDRAULIK
Toruń

Opis stanowiska

  • Prowadzenie prac konserwacyjnych, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń (zawory, liczniki, czujniki pomiarowe)
  • Usuwanie nieszczelności instalacji rurowych (woda, gaz, sprężone powietrze, ścieki)
  • Wymiany i czyszczenie wymienników ciepła  oraz  pomp w instalacjach wody procesowej
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych hydroforni i  stacji  ujęcia wody
  • Wykonywanie prac instalacyjnych urządzeń do poboru różnych mediów  (woda, gaz, sprężone powietrze)
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych i usuwanie awarii w instalacjach i węzłach CWU

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: instalator mechanik/hydraulik, technik instalacji sanitarnych i gazowych)
  • Znajomość zagadnień związanych z zasilaniem maszyn w media (woda, gaz, sprężone powietrze)
  • Doświadczenie w zakresie obsługi instalacji przemysłowych (woda, gaz, sprężone powietrze)
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Mile widziane kwalifikacje SEP „E” grupa 2. i 3. - dodatkowy atut
  • Solidność, dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego