Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Śródmieście)
    (31-101)

Praca na stanowisku Project Manager Aplikacji mobilnych

Kraków (Kraków-Śródmieście)

, Amistad Sp. z o.o.

Project Manager Aplikacji mobilnych

Opis stanowiska

  • zarządzanie produkcją mobilną i www, w tym: koordynacja prac związanych z tworzeniem projektów internetowo-mobilnych
  • zarządzenie zespołem programistów
  • stały kontakt z klientem
  • wyceny produkcji informatycznych
  • zarządzanie budżetami projektów
  • współpraca z innymi działami firmy etc.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (project manager),
  • certyfikaty związane z prowadzeniem projektów np. Agile, Prince i inne podobne
  • znajomość branży mobilnej i internetowej,
  • samodzielność, kreatywność, operatywność oraz determinacja do realizacji celów,
  • dobra organizacji pracy, realizacja zadań zgodnie z harmonogramem,
  • ogólna wiedza z zakresu programowania,
  • wiedza nt. aplikacji mobilnych, w tym geolokalizacyjnych,
  • wiedza geograficzna i turystyczna,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobry kontakt z ludźmi, umiiejętność budowania dobrych relacji,
  • umiejętność kontrolowania emocji, rozwiązywania problemów w sposób spokojny, stonowany,
  • skrupulatność, precyzyjność, dobra organizacja własnych działań z nastawieniem na priorytety i przestrzeganie terminów,
  • elastyczność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań w sytuacji zmiany

%MCEPASTEBIN%

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (project manager)
  • znajomość branży mobilnej i internetowej
  • samodzielność, kreatywność, operatywność oraz determinacja do realizacji celów
  • dobra organizacji pracy, realizacja zadań zgodnie z harmonogramem
  • ogólna wiedza z zakresu programowania
  • wiedza nt. aplikacji mobilnych, w tym geolokalizacyjnych
  • wiedza geograficzna i turystyczna
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa + system premiowy powiązany z efektami)
  • stałe zatrudnienie
  • odpowiedzialne stanowisko
  • rozwój ciekawych innowacyjnych projektów
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • praca w młodym, sympatycznym zespole
  • do dyspozycji laptop, telefon służbowy