Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Ursynów)
    (02-826)

Praca na stanowisku ASYSTENT/ KA BIUROWA/ Y Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Warszawa (Ursynów)

, Juwentus Serwis sp.z o.o.

ASYSTENT/ KA BIUROWA/ Y Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą, a kontakt z ludźmi nie sprawia Ci problemu ta oferta jest właśnie dla Ciebie! :)

Jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT/KA BIUROWA

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-prowadzenie terminarza spotkań Zarządu Spółki

prace administracyjne (rejestrowanie korespondencji, księga gości i inne)

-nadzór nad prawidłowym przepływem informacji pomiędzy Zarządem a pozostałymi działami firmy

-kontrola nad terminowym i prawidłowym obiegiem dokumentów

-realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procedurami

-organizacja spotkań i wyjazdów służbowych

-budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

-wykształcenie średnie [mile widziane studentki i studenci]

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

-bardzo dobra organizacja pracy

-uśmiech i chęci do pracy :)

-dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego

Oferujemy

-pracę w dużej ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę

-pracę w młodym, zgranym zespole :)

-wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach ze strony przełożonych i współpracowników

-komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu

-możliwość awansu w strukturach firmy.

Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus(tj. „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o.,Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(małpa)juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.