Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa (Żoliborz)
    (01-523)

Praca na stanowisku Dyrektor Sprzedaży (FMCG)

Warszawa (Żoliborz)

, P.B.A. Doradztwo Personalne

Opis działalności firmy

REKRUTACJA | SEARCH & SELECTION | DIRECT & EXECUTIVE SEARCH | OUTSOURCING | PAYROLL | ZATRUDNIENIE ZEWNĘTRZNE

Dyrektor Sprzedaży (FMCG)

Opis stanowiska

  • Tworzenie spójnej polityki sprzedażowej dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • Określanie celów i nadzór nad ich realizacją oraz opracowanie business planów związanych z założeniami sprzedażowymi dla danego okresu rozliczeniowego, kreowanie polityki cenowej i rabatowej
  • Skuteczne zarządzanie zespołem działu sprzedaży
  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne członków zespołu sprzedaży w zakresie negocjacji z kluczowymi klientami
  • Analiza przygotowywanych umów i ich warunków
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników działu sprzedaży
  • Egzekucja warunków kontraktowych
  • Przygotowywanie raportów związanych z realizacją budżetu sprzedażowego oraz z wynikami sprzedaży
  • Aktywna współpraca z kierownictwem pozostałych działów w obrębie firmy, kreowanie zmian w organizacji

Wymagania

  • Doświadczenia w branży FMCG na podobnym stanowisku (mile widziane w kanale HoReCa lub/i dystrybucji artykułów spożywczych)
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokiej kultury i świadomości biznesowej
  • Umiejętności sprzedażowych popartych wysokimi wynikami w ramach realizowanych planów sprzedażowych
  • Podejścia biznesowego i umiejętności strategicznego myślenia
  • Umiejętności budowania i motywowania zespołów sprzedażowych, delegowania zadań i weryfikacji ich wykonania
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacji, prezentacji i komunikacji interpersonalnej
  • Wytrwałości w dążeniu do realizacji postawionych celów
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia wyższego

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa również współpraca w oparciu o kontrakt B2B)
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Realny wpływ na kształtowanie polityki sprzedażowej firmy
  • Ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną pracę
  • Możliwość ciągłego uczenia się zarówno w ramach codziennych zadań, jak i ciekawych projektów