Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Sprzedawca

Sopot

, Cukiernia T.Deker w Sopocie

Sprzedawca
Sopot

Opis stanowiska

Cukiernia T.Deker w Sopocie (Sopocki Skwer) zatrudni pracownika na pół / część etatu.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
Samodzielne prowadzenie zmiany
Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów, zgodnie ze standardami firmy
Dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów

Wymagania

Wysoka kultura osobista
Punktualność
Schludny wygląd
Sumienność, uczciwość
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Dyspozycyjność, pozytywne nastawienie do życia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Miłą atmosferę w pracy
W miarę możliwości elastyczny grafik
Stawkę godzinową
Comiesięczne,terminowe wynagrodzenie

Kandydatów/Kandydatki spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.