Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Łańcut
    (37-100)

Praca na stanowisku Spedytor – Handlowiec: Podstawa + Prowizja

Łańcut

, GRH Polska

Spedytor – Handlowiec: Podstawa + Prowizja
Łańcut

Opis stanowiska

Nasz klient to znana firma transportowo – spedycyjna, aktywnie działająca na rynku TSL od 2007 roku. Wraz z rozwojem firmy poszukuje, do jednego ze swoich oddziałów kandydatów na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy / krajowy

Miejsce pracy:Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i pozyskiwanie ładunków, nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami, a także utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania

  • Własna baza klientów, która ułatwi Ci pracę – wszyscy kliencie obsługiwanie przez Ciebie pozostają Twoimi klientami
  • Min. Roczne doświadczenie w branży TSL

Oferujemy

  • Wynagrodzenie dwuczynnikowe składające się z podstawy + prowizji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Samodzielne stanowisko oraz pracę bez korporacyjnej atmosfery
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon