Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Olkusz
    (32-300)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Doradca Techniczny - Panele Słoneczne - Wolne Weekendy

Olkusz

, GRH Polska
zakończona
Opublikowane 2019-07-08 08:10:45

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Doradca Techniczny - Panele Słoneczne - Wolne Weekendy
Olkusz

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego i firm
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej
  • Raportowanie oraz dzielenie się swoimi sukcesami z członkami zespołu

Wymagania

Uważasz że sam powinieneś decydować jak chcesz pracować?

Nie ma sprawy.� Sam będziesz planował sobie pracę.

W łatwy sposób nawiązujesz pozytywne relacje z nowymi ludźmi? Jesteś kreatywny i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Chcesz być niezależny finansowo, mając realny wpływ na swoje zarobki, a przy okazji doceniany za swoją pracę?

W takim razie mamy ofertę idealną da Ciebie �

Poszukujemy osób na stanowisko: Reprezentant Handlowy – praca terenowa

Miejsce pracy: woj. małopolskie

Będziesz kontaktował się WYŁACZNIE z potencjalnym klientem dostarczonym przez dział marketingowy (Nie będziesz zajmował się pozyskiwaniem klienta!)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + premii zależnej od twoich wyników (cele realne do realizacji + bonusy za wysoką realizację)
  • Elastyczne godziny pracy – system zadaniowy – sam zarządzasz swoim czasem.
  • Niezbędne wsparcie w postaci leadów sprzedażowych – nie musisz sam szukać klientów– wystarczy, że odpowiednio zaopiekujesz się już dostarczonym potencjałem
  • Niezbędne wsparcie motywacyjne i sprzedażowe przełożonego – jeśli nie masz doświadczenia w pracy w terenie nie szkodzi – nauczymy Cię jak właściwie obsługiwać Klientów
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód do celów służbowych z kartą paliwową
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.